Krim i tmerrshëm në Florida: Mundësi i UFC-së godet motrat e tij me thikë

Boksi

Krim i tmerrshëm në Florida: Mundësi i UFC-së godet motrat e tij me thikë

Më: 9 janar 2021 Në ora: 09:49
Irvin Rivera

Lajm i frikshëm vjen nga UFC, ku meksikane Irvin Rivera u arrestua në Florida sepse gati sa nuk vrau dy motrat e tij.

Sipas “Guardian”, motra 33-vjeçare dhe 22-vjeçare të Riveras u goditën me thikë.

Mundësi i lartëpërmendur i UFC-së u arrestua në “Boynton Beach”, Florida, kur policia gjeti motrën e tij më të vogël, e cila ishte goditur me thikë në kokë, krahë dhe shpinë.

Fatmirësisht, ajo arriti të shpëtojë, kështu që telefonoi policinë nga rruga.

Patrulla e policisë arriti shpejt dhe arrestoi Riveran.

Sipas dëshmitarëve okularë, 22-vjeçarja, identiteti i të cilës nuk është bërë i ditur nga policia, i kishte thënë policisë se autori i kësaj ishte vëllai i saj dhe se motra e saj ishte akoma në shtëpi.

Edhe motra e madhe u gjet me plagë të shumta shkaku i goditjeve të shumta me thikë.

Policia bëri me dije se dy vajzat u dërguan në spital dhe se njëra prej tyre është në gjendje kritike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat