Florian Marku dështon në matjet para meçit, kjo ndodhi tani

Boksi

Florian Marku dështon në matjet para meçit, kjo ndodhi tani

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 15:40
Florian Marku dështon në matjet para meçit, kjo ndodhi tani

Florian Marku do të përballet nesër me kundërshtarin Maxim Prodan.

Para këtij meçi të madh janë kryer tashmë matjet e fundit dhe është bërë përballja sy me sy në mes dy bokserëve.

Megjithatë, një lajm aspak i mirë vjen nga matja e boksierit shqiptar, atje ku ka rezultuar mbi peshën e lejuar për këtë meç.

Markut i janë dhënë dy orë që të bëjë edhe një matje tjetër, atje ku do të përcaktohet përfundimisht vendimi për të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat