Na nderove o shpirt... Mesazhi i prindërve të Florian Markut

Boksi

Na nderove o shpirt... Mesazhi i prindërve të Florian Markut

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 12:55
Na nderove o shpirt... Mesazhi i prindërve të Florian Markut

Shpallja kampion bote e Florian Markut ka bërë jehonë kudo. Boksieri shqiptar ka marrë mesazhe urimi nga shumë personazhe publike dhe jo publike, anembanë botës.

Për arritjen spektakolare të djalit të tyre, nuk kishte sesi të mungonte as reagimi i prindërve të tij.

E para që ka reaguar, ka qenë nëna e Florianit, e cila në llogarinë e saj private në Facebook ka shkruar:

“Urime shpirti mamit…”.

Mes fotove të suksesit tij ku gjendej edhe ky urim i nënës ka shkruar edhe babai i tij, i cili ka ripostuar mesazhin dhe fotot e bashkëshortes nën urimin:

“Na nderove si gjithmonë o shpirt.

Urime kampion!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat