Haxhi Krasniqi bëhet gati, së shpejti në ring - Bota Sot
Haxhi Krasniqi bëhet gati, së shpejti në ring

Boksi

Haxhi Krasniqi bëhet gati, së shpejti në ring

Më: 10 korrik 2017 Në ora: 01:59
Haxhi “Robin” Krasniqi

Boksieri nga Kosova, Haxhi “Robin” Krasniqi është bërë gati dhe së shpejti pritet të jetë në ring edhe pse kundërshtari ende nuk dihet.

Krasniqi nuk është paraqitur në një meç që nga prilli ku u mposht nga boksieri Arthur Abraham.

Megjithatë përmes rrjeteve sociale, Krasniqi ka publikuar një foto duke treguar trupin e tij plotë muskuj dhe me mbishkrim “Së shpejti në ring”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat