Mesazhi i fshehur në veshjen e McGregor që trembi Mayweatherin - Bota Sot
Mesazhi i fshehur në veshjen e McGregor që trembi Mayweatherin

Boksi

Mesazhi i fshehur në veshjen e McGregor që trembi Mayweatherin

Më: 12 korrik 2017 Në ora: 22:29
Floyd Mayweather dhe Conor McGregon

Ylli në UFC, Conor McGregon është shfaqur në Staples Center me një mesazh provokues për Floyd Mayweather përmes kostumit së tij.

Veshja elegante që fituesi i në MMA ka bartur kishte një mesazh të fshehtë që pak persona e kanë kuptuar.

“Fuck You”, ishte mbishkrimi në gjithë veshjen e tij.

“Ai ka veshur tuta sportive, ai nuk mund të përballoj madje kostumet më”, ka thënë McGregor për veshjen e Floyd Mayweather në konferencën e parë për shtyp.

Irlandezi ishte i pandalshëm në çdo minutë duke u përpjekur vazhdimisht për të hyrë në kokën e rivalit të tij me fjalë thumbuese.

Image
Conor McGregon
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat