Mayweather merr flamurin e Irlandës, shikojeni reagimin e McGregor - Bota Sot
Mayweather merr flamurin e Irlandës, shikojeni reagimin e McGregor

Boksi

Mayweather merr flamurin e Irlandës, shikojeni reagimin e McGregor

Më: 13 korrik 2017 Në ora: 08:05
Floyd Mayweather dhe Connor McGregor

Floyd Mayweather dhe Connor McGregor janë takuar sërish duke u tensionuar mjaft shumë mes vete.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat