Klitschko pensionohet, Joshua zbulon kundërshtarin e ri - Bota Sot
Klitschko pensionohet, Joshua zbulon kundërshtarin e ri

Boksi

Klitschko pensionohet, Joshua zbulon kundërshtarin e ri

Më: 3 gusht 2017 Në ora: 18:09
Anthony Joshua dhe Klitschko

Kampioni i Botës në kategorinë e rëndë të boksit, Anthony Joshua do të ndeshet me boksierin Kubrat Pulev.

Ky meç pritet të konfirmohet brenda javës së ardhshme.

Joshua kishte thënë se po bëhej gati për rimeçin me Klitschko, por tani gjërat kanë ndryshuar pas pensionimit të ukrainasit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat