Njihuni me boksierin tetovar që nuk ka asnjë humbje

Boksi

Njihuni me boksierin tetovar që nuk ka asnjë humbje

Më: 4 gusht 2017 Në ora: 22:31
Arlind Sulejmani

Ai është një nga ato bokser që nuk njeh humbje, bëhet fjalë për bokserin tetovar që jeton në Vjenë, Arlind Sulejmani.

Djaloshi që bën krenarë shqiptarët në borë për faktin se në karrierën e tij si bokser deri më tani ka pasur 10 ndeshje ndërkohë që të gjitha i ka fituar.

Image

Të fundit e ka pasur në Bosnjë dhe Hercegovinë ndaj një bokseri boshnjak të cilin po ashtu e ka mundur në rundin e dytë në vendin e tij.

Arlindi synon majat e suksesit në këtë fushë të sportit ndërkohë që deri më tani është duke ecur mjaft mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat