Ju prezantojmë tetovarin që nuk njeh humbje, 10 ndeshje 10 fitore - Bota Sot
Ju prezantojmë tetovarin që nuk njeh humbje, 10 ndeshje 10 fitore

Boksi

Ju prezantojmë tetovarin që nuk njeh humbje, 10 ndeshje 10 fitore

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 5 gusht 2017 Në ora: 14:04
Arlind Sulejmani

 Ai është një nga ato bokser që nuk njeh humbje, bëhet fjalë për bokserin tetovar që jeton në Vjenë, Arlind Sulejmani djaloshi që bën krenarë shqiptarët në borë për faktin se në karierën e tij si bokser deri më tani ka pasur 10 ndeshje ndërkohë që të gjitha i ka fituar.

Të fundit e ka pasur në Bosnjë dhe Hercegovinë ndaj një bokseri boshnjak të cilin poashtu e ka mundur në rundin e dytë në vendin e tij. Arlindi synon majat e suksesit në këtë fushë të sportit ndërkohë që deri më tani është duke ecur mjaft mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat