Mayweather foto provokuese - Bota Sot
Mayweather foto provokuese

Boksi

E diel, 21 tetor 2018

Mayweather foto provokuese

Më: 3 nëntor 2017 Në ora: 11:09
Floyd Mayweather ka befasuar fansat e tij

Boksieri amerikan Floyd Mayweather ka befasuar fansat e tij, duke postuar disa foto në rrjetet sociale, ku ka dalë së bashku me disa femra te veshura me maska dhe thuajse të zhveshura. “Të kesh një është njësoj sikur nuk ke asnjë”, ka qenë komenti i kampionit të ringut. Mayweather ka 4 fëmijë, por asnjëherë nuk është martuar dhe ka shërndarë në rrjetet sociale foto ku ai ndodhet me femra të maskuara dhe të “armatosura” me thupra.

Edhe vetë Mayweather ka treguar se është një persona ekstravagant, duke qëndruar me syze dielli dhe i veshur “shik”. “Ta hajë dreqi, e dua jetën time”, ka qenë më tej komenti i boksierit amerikan Mayweather, i pamposhtur në ring. 40-vjeçari dueloi më 26 gusht për herë të fundit, duke vendosur rekordin e 50 fitoreve dhe asnjë hum bje në karrierë, pas triumfit ndaj irlandezit Conor McGregor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test