Sot finalet e turneut “Adem Jashari” - Bota Sot
Sot finalet e turneut “Adem Jashari”

Boksi

E enjte, 15 nëntor 2018

Sot finalet e turneut “Adem Jashari”

Më: 5 nëntor 2017 Në ora: 07:24
Ilustrim

Pas gjysmëfinaleve të zhvilluar dje, sot në kryeqytet zhvillohen duelet finale të turneut ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Rreth shtete janë pjesë të ngjarjes më të madhe në boksin tonë, turneut kushtuar komandantit legjendar Adem Jashari, turne ky i 19-të më radhë.

Adhuruesit e boksit tonë, sot në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, do të kenë rastin të shohin disa duele mjaft interesante, pasi që gjithnjë ky turne ofron boks cilësorë.

Finalet e turneut “Adem Jashari” nisin në orën 12:00. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test