Aziz Salihu i përmalluar kur mbërrin në Prishtinë nga SHBA, befason gruan e tij - Bota Sot
Aziz Salihu i përmalluar kur mbërrin në Prishtinë nga SHBA, befason gruan e tij

Boksi

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Aziz Salihu i përmalluar kur mbërrin në Prishtinë nga SHBA, befason gruan e tij

Nga: Kemajl Goca Më: 9 nëntor 2017 Në ora: 14:08
Aziz Salihu me Agime Sahatçiun

Aziz Salihu, ish boksieri i mirënjohur, duket se ishte mërzitur shumë për më shumë se një muaj që qëndrojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Më së shumti ishte përmalluar për gruan e tij, Agime Sahatçiun.

Për më shumë se një muaj, siç thonë në popull, iu kishin verbuar sytë për gruan e tij dhe më së miri e dëshmon kur e ka shkruar në profilin e tij në facebook: “Mirë se të gjeta gruaja ime. Malli më ka marrë”. ‘Zizi’ pothuajse e pranon edhe publikisht se jetë e gjithçka e ka gruan tani, e cila përkujdeset shumë për të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test