‘Zizi’ afër vëllait me post të fuqishëm në Maqedoni - Bota Sot
‘Zizi’ afër vëllait me post të fuqishëm në Maqedoni

Boksi

E diel, 21 tetor 2018

‘Zizi’ afër vëllait me post të fuqishëm në Maqedoni

Nga: Kemajl Goca Më: 12 nëntor 2017 Në ora: 13:19
Zizi me vëllain

Aziz Salihu, ish boksieri i mirënjohur dhe fituesi i medaljes së bronztë olimpike në Los Anxhelos në vitin 1984, ka qenë në turneun ndërkombëtar “Gongu i Artë” në boks, që u mbajt në Shkup.

‘Zizi’ ka qenë fortë i nderuar nga organizatorët dhe u kënaq  nga boksin që pa. Ai në foto shihet së bashku me vëllain më të vogël Faton Salihu, që është selektor i përfaqësueses së Maqedonisë dhe nënkryetar i Federatës së Boksit të Maqedonisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test