Boksieri shqiptar Labinot Xhoxhaj zhvillon meçin e radhës - Bota Sot
Boksieri shqiptar Labinot Xhoxhaj zhvillon meçin e radhës

Boksi

E martë, 13 nëntor 2018

Boksieri shqiptar Labinot Xhoxhaj zhvillon meçin e radhës

Më: 26 nëntor 2017 Në ora: 18:13
Labinot Xhoxhaj do të zhvilloj ndeshjen e radhës në boks

Labinot Xhoxhaj do të zhvilloj ndeshjen e radhës në boks.

Ai do të ndeshet me David Ribakoni me dhjetor në Zvicër.

Ndeshja luhet në Grand Casino të bazelit dhe boksieri shqiptar shihet si favorit në këtë duel.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test