Haxhi Krasniqi tregon pse u anulua meçi - Bota Sot
Haxhi Krasniqi tregon pse u anulua meçi

Boksi

E premte, 19 tetor 2018

Haxhi Krasniqi tregon pse u anulua meçi

Nga: Kemajl Goca Më: 5 dhjetor 2017 Në ora: 14:58
Pamej nga një meç

Boksieri i mirënjohur shqiptar, Haxhi Krasniqi, tregon arsyet pse është anuluar meçi i paraparë për datën 16 dhjetor.  

“Dueli im i radhës ishte i planifikuar për datën 16 dhjetor dhe mezi po e prisja të ngjitesha në ring, por ajo mbrëmje e boksit u anulua nga organizatorët dhe tani po e pres një termin të ri për duelin nr. 52. Deri atëherë, mirëmbetshi!”, shkruan Krasniqi, që bokson në versionin WBO në kategorinë super të mesme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test