Pas një viti, Gjergjaj iu rikthye ringut me humbje, shikoni momentin e nokautit - Bota Sot
Pas një viti, Gjergjaj iu rikthye ringut me humbje, shikoni momentin e nokautit

Boksi

Pas një viti, Gjergjaj iu rikthye ringut me humbje, shikoni momentin e nokautit

Më: 10 dhjetor 2017 Në ora: 15:55
Arnold Gjergjaj u mposhtë nga Sean Turner me KO në raundin e tetë.

Arnold Gjergjaj mbrëmë iu rikthye ringut për më shumë se një vit.

Boksieri i lindur në Gjakovë, u mposhtë nga Sean Turner me KO në raundin e tetë.

Fitore në mbrëmjen e kaluar arritën, Faton Vukshinaj që mposhti Mykola Vovk dhe Labinot Xhoxhaj që mposhti Davit Ribakonin.

Kujtojmë se dueli i parafundit të Arnold Gjergjaj ishte më 17 dhjetor 2016, ku kishte fituar me nokaut teknik kundër Jasmin Hasic.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...