Joshua befason tifozët me kundërshtarin e ri - Bota Sot
Joshua befason tifozët me kundërshtarin e ri

Boksi

E shtunë, 20 tetor 2018

Joshua befason tifozët me kundërshtarin e ri

Më: 10 janar 2018 Në ora: 12:22
Anthony Joshua

"Sky Sports News" raporton se kampioni i botës në kategorinë e rëndë në boks pritet të takohet me zelandezin, Joseph Parker.

Anthony Joshua është në prag të finalizimit të marrëveshjes për një meç të ri.

“Sky Sports News” raporton se kampioni i botës në kategorinë e rëndë në boks pritet të takohet me zelandezin, Joseph Parker.

Joshua dhe Parket mund të ballafaqohen në fillim të vitit 2018. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test