Rikthehet Haxhi Krasniqi, në ring do ta shohim më 3 Shkurt - Bota Sot
Rikthehet Haxhi Krasniqi, në ring do ta shohim më 3 Shkurt

Boksi

E diel, 18 nëntor 2018

Rikthehet Haxhi Krasniqi, në ring do ta shohim më 3 Shkurt

Më: 11 janar 2018 Në ora: 07:06
Haxhi Krasniqi

Haxhi Krasniqi ka konfirmuar rikthimin në ring.

Boksieri shqiptar i cili ka synuar majat e kategorisë së mesme të boksit botëror, së fundmi nuk arriti që të mposhtë Arthur Abraham.

Por, junikasi  ka treguar se do të jetë në ring më 3 Shkurt në Erdgas Arena të qytetit gjerman Halle an der Saale.

Megjithatë, 30-vjeçari ende nuk e di se kush do të jetë kundërshtar i radhës, por që shumë shpejt do të dihet.

Theksojmë se boksieri ynë deri më tani ka 46 fitore dhe pesë humbje në boksin profesionist.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test