Gjyqtari i Kosovës bëhet Sheik - Bota Sot
Gjyqtari i Kosovës bëhet Sheik

Boksi

E martë, 16 tetor 2018

Gjyqtari i Kosovës bëhet Sheik

Nga: Kemajl Goca Më: 25 janar 2018 Në ora: 18:18
Latif Demolli

Gjyqtari ndërkombëtar i boksit, Latif Demolli, befasoi me një foto! Ai është në Emiratet e bashkuara Arabe, për një punë të rëndësishme të boksit, por është veshur sikur Sheikë dhe ndihet shumë krenarë.

“Më bënë Sheik”, shkruan Demolli, i cili njihet për referim korrekt dhe i respektuar kudo që shkon.

Image

Demolli tha se iu bë një pritje fenomenale dhe është krenarë që është vesh me kostumin e Sheikëve. "Vërtet jam i lumtur që jam në Abu Dhabi", tha Demolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test