Mbyllet raundi i katërt i meçit Krasniqi – Grafka - Bota Sot
Mbyllet raundi i katërt i meçit Krasniqi – Grafka

Boksi

E shtunë, 17 nëntor 2018

Mbyllet raundi i katërt i meçit Krasniqi – Grafka

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 22:29
Haxhi Krasniqi

Ka përfunduar edhe raundi i katërt i meçit Haxhi Krasniqi – Grafka.

Deri më tani të dy boksierët po zhvillojnë një duel mjaft interesant.

Boksieri polak po grushton në dorezat e Krasnqit, ndërsa boksieri shqiptar është më pasiv, por me goditje më të sakta dhe të fuqishme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test