Haxhi Krasniqi flet pas fitores së madhe, kjo është deklarata që do t’i emocionojë të gjithë shqiptarët - Bota Sot
Haxhi Krasniqi flet pas fitores së madhe, kjo është deklarata që do t’i emocionojë të gjithë shqiptarët

Boksi

E diel, 18 nëntor 2018

Haxhi Krasniqi flet pas fitores së madhe, kjo është deklarata që do t’i emocionojë të gjithë shqiptarët

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 23:04
Haxhi Krasniqi

Haxhi Krasniqi ka fituar meçin ndaj boksierit polak, Grafka.

Krasniqi fitoi pas vlerësimit të arbitrave në fund të takimi.

Megjithatë Krasniqi dhe Grafka na ‘servuan’ një ballafaqim tepër interesant, pasi të dy luftuan deri në fund për të fituar meçin e madh.

Pas përfundimit të meçit, Haxhi Krasniqi i përshëndeti të gjithë shqiptarët dhe i falënderoi për përkrahjen.

“Ju përshëndes të gjithëve, faleminderit shumë për përkrahjen” ka thënë ai për ‘Kampionët Shqiptarë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test