Aziz Salihu me familje - Bota Sot
Aziz Salihu me familje

Boksi

Aziz Salihu me familje

Nga: K.Goca Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 16:00
Aziz Salihu me familje

Ish boksieri i mirënjohur, Aziz Salihu, si gjithmonë, kujdeset për të befasuar me diçka të re.  

Ai shihet në foto me familjen e tij, si bashkëshorten  Agimen, vajzën Monikën dhe mbesën e vogël simpatike, Melodia. “Zizi” e do fort Melodinë dhe e mban vazhdimisht në krahë, me bindje se edhe ajo do të bëhet boksiere.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test