Afrim Majanci me shqiptarë tjerë, kur dridhnin ish jugosllavët - Bota Sot
Afrim Majanci me shqiptarë tjerë, kur dridhnin ish jugosllavët

Boksi

Afrim Majanci me shqiptarë tjerë, kur dridhnin ish jugosllavët

Nga: Kemajl Goca Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 13:59
Afrim Majanci me dy shqiptarë tjerë, kur dridhnin ish jugosllavët

Ish boksieri i mirënjohur Afrim Majanci është në foto me trajnerin më të mirë të të gjithë kohërave shqiptar, të ndjerin Lah Nimani dhe me ish boksierin e fituesin e medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984, Aziz Salihu dhe Nysret Rexhepin. Shqiptarët që dridhnin me boks ish jugosllavët dhe që sot e asaj dite përmenden me respekt të madh nga gjeneratat e vjetra.  Majanci kujton një foto të viteve të 80-ta kur ishin në reprezentacionin e ish Jugosllavisë. Majanci ka qenë prej boksierëve më të mirë në kategorinë e lehtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...