Kur Bajrami ia përsheshi hundët serbit - Bota Sot
Kur Bajrami ia përsheshi hundët serbit

Boksi

E shtunë, 20 tetor 2018

Kur Bajrami ia përsheshi hundët serbit

Nga: Kemajl Goca Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 13:01
Kur Bajrami ia përsheshi hundët serbit

Ish boksieri i mirënjohur, Naser Bajrami, ka qenë prej më të mirëve në vitet e 80-ta. Ai kishte boksuar me sukses të madh për pesë herë kampionin dhe gjashtë herë nënkampionin e ish Jugosllavisë, Prishtinën.

Një foto e rrallë  e Bajramit, ku shihet duke ia përshesh hundët boksierit Mirko Puzoviqit nga Serbia.  Kjo foto është bërë në vitet e 80-ta bile Puzoviqi ka qenë edhe fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test