Aziz Salihu po të kishte mundësi do ta zhdukte këtë foto me këngëtaren e njohur - Bota Sot
Aziz Salihu po të kishte mundësi do ta zhdukte këtë foto me këngëtaren e njohur

Boksi

Aziz Salihu po të kishte mundësi do ta zhdukte këtë foto me këngëtaren e njohur

Nga: Kemajl Goca Më: 17 prill 2018 Në ora: 11:39
Kur këndonte Lepa Brena,

Ka shumë fotografi të jetës së tij profesionale dhe private. Disa i ruan me krenari e disa me pas mundësi do t’i zhdukte që sot, por nuk ka në duart e tij! Sepse disa nga fotot më nuk i pëlqejnë, madje as kjo me ish këngëtaren e mirënjohur Lepa Brenën (Fahreta Jahiç-Zhivojinoviç).

‘Zizi’ më nuk flet me krenari për këtë foto, por kjo foto ishte bërë kohën kur të gjithë vraponin pas tij, si yll i madh i sportit, kohën kur kishte fituar medaljen e bronztë në vitin 1984 në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Kjo fotografi ishte publikuar në vitin 1985 në një lokal të njohur të asaj kohe, ‘Duka’ në Beograd.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test