Vogëlushja habitet kur e sheh Aziz Salihun në televizion - Bota Sot
Vogëlushja habitet kur e sheh Aziz Salihun në televizion

Boksi

E martë, 20 nëntor 2018

Vogëlushja habitet kur e sheh Aziz Salihun në televizion

Nga: Kemajl Goca Më: 23 maj 2018 Në ora: 12:26
Vogëlushja habitet kur e sheh Aziz Salihu në televizion

Kur del Aziz Salihu në televizion pa dyshim se shumë herë i bënë kureshtarë jo vetëm burrat e gratë, por edhe fëmijët!

Sepse ‘Zizi’ shumë herë ankohet për padrejtësitë e mëdha që i bëhen nga iks njerëz e iks institucionet sportive, dhe njerëzit merakosen fatin e tij! Kjo vogëlushe simpatike, nuk ka kaluar më shumë se 7 muaj me aq krenari shikon gjyshin e saj në televizion.

Kjo vogëlushe sigurisht është habitur kur ka pa ‘Zizin’ në TV dhe iu ka duk aq interesant për nga lëvizjet e tija. Kjo Melodia simpatike, mbesa e Aziz Salihut. “Fansja ime më e mira”, shkruan Salihu në profilin e tij në facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test