Sonte dueli Krasniqi-Kashtanov - Bota Sot
Sonte dueli Krasniqi-Kashtanov

Boksi

E hënë, 22 tetor 2018

Sonte dueli Krasniqi-Kashtanov

Më: 2 qershor 2018 Në ora: 08:08
Robin Haxhi Krasniqi dhe Stanyslav Kashtanov

Boksieri shqiptar Robin Haxhi Krasniqi do të ndeshet sonte me boksierin ukrainas Stanyslav Kashtanov me fillim nga ora 20:00.

Ky meç është i vlefshëm për titullin më të lashtë të Evropës, EBU European Championship në kategorinë super të mesme 76 kg.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test