Illyrian Eagles live për të mbështetur vëllezërit Keta - Bota Sot
Illyrian Eagles live për të mbështetur vëllezërit Keta

Boksi

E mërkurë, 17 tetor 2018

Illyrian Eagles live për të mbështetur vëllezërit Keta

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 2 qershor 2018 Në ora: 19:27
Illyrian Eagles

Mike Keta apo siç quhen në të vërtetë boksieri i njohur shqiptar me famë botërore Gjetan Keta dhe vëllau i tij do të rikthehen në duele. Por mësojmë se një grup mjaft i njohur sic janë shoqëria kombëtare Illyrian Eagles nga Gjermania do të jenë në sallë për ta ndjekur “live” e për ti mbështetur boksierët shqiptarë.

Kjo shoqëri kombëtare e njohur shpesh herë së bashku me anëtarët e tij janë nëpër evente të rëndësishme gjithmonë duke përkrahur talentët shqiptarë.

Dueli i kikboksiereve shqiptarë do të jetë sot në Munchen të Gjermanisë ku do të jenë edhe shumë emra të tjerë shqiptarë e ku kjo shoqëri kombëtare i ka përshendetur dhe uruar suksese ndërsa sapo kanë publikuar një foto ku duket se janë nisur.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test