Gjetan Keta mposht kolumbianin Davide Caceres - Bota Sot
Gjetan Keta mposht kolumbianin Davide Caceres

Boksi

E hënë, 22 tetor 2018

Gjetan Keta mposht kolumbianin Davide Caceres

Më: 2 qershor 2018 Në ora: 23:19
Gjetan Keta dhe Davide Caceres

Ka përfunduar meçi i boksit ndërmjet Gjetan Ketës dhe Davide Caceres.

Keta e ka mposhtur kolumbianin me nokaut në rundin e gjashtë.

Keta gjatë gjithë duelit ishte më i mirë, duke dhuruar show në këtë mbrëmje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test