Këto ishin fjalët e Krasniqit pas triumfit të mbrëmshëm - Bota Sot
Këto ishin fjalët e Krasniqit pas triumfit të mbrëmshëm

Boksi

E martë, 20 nëntor 2018

Këto ishin fjalët e Krasniqit pas triumfit të mbrëmshëm

Më: 3 qershor 2018 Në ora: 08:58
Haxhi Krasniqi

Haxhi Krasniqi ka shënuar mbrëmë një fitore të madhe ndaj rusit Kashtanov.

Ai falënderoi tifozët për mbështetjen.

“Përshëndetje të gjithëve dhe ju falënderoj nga zemra që bashkë përjetuam këtë fitoren, më të bukur me triumfin më të bukur. Ju faleminderit”, u shpreh Krasniqi.

“Kam humbur tashmë tri herë për t’u bërë më i miri i botës, kam pasur shumë dhimbje, por nuk jam ndalur dhe ju më keni besuar ashtu si të gjithë. Kjo fitore është arritur me të gjithë ju dhe është për të gjithë ju”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test