Diellza Kolgeci e çudit Aziz Salihun! - Bota Sot
Diellza Kolgeci e çudit Aziz Salihun!

Boksi

E hënë, 22 tetor 2018

Diellza Kolgeci e çudit Aziz Salihun!

Nga: Kemajl Goca Më: 5 qershor 2018 Në ora: 11:07
Diellza Kolgeci gjatë stërvitjes në kick-boks

Ish boksieri i mirënjohur, Aziz Salihu, është çuditur kur ka dëgjuar se aktorja e modelja e mirënjohur shqiptare, Diellza Kolgeci, nga ai është frymëzuar që të merret me boks.

‘Zizi’ ndihet fort i lumtur që ka pasur dhe ka yje të aktrimit që frymëzohen nga ai për t’u marrë me sport!

“Si e vogël e kam dashtë boksin dhe ne at kohe Aziz Salihu ishte në top formë dhe me kujtohet kur shkova me babin më e pa në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, ndërsa në New York të ushtroja diçka që nuk kam provua dhe kështu fillova me kick-boks”, kështu ka deklaruar Diellza për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test