Seferi, gati për sfidën e madhe kundër Tyson Furyt - Bota Sot
Seferi, gati për sfidën e madhe kundër Tyson Furyt

Boksi

E hënë, 22 tetor 2018

Seferi, gati për sfidën e madhe kundër Tyson Furyt

Nga: Kemajl Goca Më: 8 qershor 2018 Në ora: 11:37
Seferi, gati për sfidën e madhe kundër Tyson Furyt

Të gjithë janë në pritje të meçit të madh mes boksierit shqiptar Sefer Seferit dhe britanikut Tyson Fury. Meçi është paraparë të zhvillohet nesër rreth 22.30 në Manchester Arena.

Meç që pritet me drithërima, ndërsa shqiptari është i përgatitur në maksimum dhe premton një mbrëmje të madhe. “Do të bëj më të mirën të shtunën”, kështu ka thënë mes të tjera Seferi. I madh dhe i vogël mezi presin ta shohin në ring trimin shqiptar, që do të luftojë kundër Furyt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test