E habitshme apo jo, kështu veprojnë Seferi e Fury - Bota Sot
E habitshme apo jo, kështu veprojnë Seferi e Fury

Boksi

E diel, 21 tetor 2018

E habitshme apo jo, kështu veprojnë Seferi e Fury

Nga: K. Goca Më: 8 qershor 2018 Në ora: 17:17
Sefer Seferi

Boksieri shqiptar Sefer Seferi dhe ai britanik, Tyson Fury, krijuan një atmosferë të këndshme gjatë matjes dhe më së miri e faktojnë edhe fotografitë. Boksierët do të boksojnë mes vete nesër dhe është një luftë e mirëpritur.

Image

Gjatë matjes u bë një show, ku sipas fotove, shihet se si Fury e ka kapur dhe ngritur lart Seferin, po ashtu edhe ky i fundit është orvatur t’ia kthejë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test