Në ora sa fillon meçi Fury – Seferi? - Bota Sot
Në ora sa fillon meçi Fury – Seferi?

Boksi

E mërkurë, 17 tetor 2018

Në ora sa fillon meçi Fury – Seferi?

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 19:42
Tyson Fury dhe Sefer Seferi

Tyson Fury rikthehet në ring pas një pauze afro trevjeçare, ndërsa kundërshtari i tij i parë do të jetë boksieri shqiptar Sefer Seferi.

Meçi mes Tyson Furyt dhe Sefer Seferit do të zhvillohet në Mançester Arena.

Por në ora sa fillon meçi?

Meçi i shumëpritur mes Furyt dhe Seferit pritet të fillojë rreth orës 23:30.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test