E paparë si duket Aziz Salihu - Bota Sot
E paparë si duket Aziz Salihu

Boksi

E martë, 16 tetor 2018

E paparë si duket Aziz Salihu

Nga: K. G. Më: 3 korrik 2018 Në ora: 12:18
E paparë si duket Aziz Salihu

Aziz Salihu, fituesi i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984, është i përkushtuar shumë në familje dhe në një fotografi shihet me bashkëshorten e tij, Agime Sahatçiu.

Një fotografi e paparë, por edhe e këndshme se si shikon ish boksieri i mirënjohur, ‘Zizi’, bashkëshorten, duke ia shprehur respektin dhe një falënderim që ajo ka bërë shumë për të dhe që meritat për sukseset e deritashme ia dedikon edhe asaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test