Shokon modelja, del vetëm me bikini në borë në minus 2 gradë celcius - Bota Sot
Shokon modelja, del vetëm me bikini në borë në minus 2 gradë celcius

Bota e Yjeve

Shokon modelja, del vetëm me bikini në borë në minus 2 gradë celcius

Nga: Bota sot Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 16:57
Kendall Jenner

Kendall Jenner ka shokuar fansat e saj me pozat e reja nga pushimet në Aspen, Colorado.

Modelja më e paguar për këtë vit që po e lëmë pas, është shfaqur vetëm në bikini jashtë në borë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 23-vjeçar, në dorë mbante një pije të ngrohtë dhe një kapelë në kokë, derisa ka sfiduar të ftohtit minus 2 gradë celcius./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...