Pozat e kësaj bukurosheje, do t’iu bëjnë ta pëlqeni jogan - Bota Sot
Pozat e kësaj bukurosheje, do t’iu bëjnë ta pëlqeni jogan

Bota e Yjeve

Pozat e kësaj bukurosheje, do t’iu bëjnë ta pëlqeni jogan

Nga: Bota sot Më: 6 janar 2019 Në ora: 18:55
Casey Batchelor

Ajo ka humbur shumë peshë që nga lindja e vajzës së saj, Firence, në maj të vitit të kaluar.

Dhe Casey Batchelor tashmë ka arritur rezultatet e kërkuara, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli i televizonit ka treguar fizikun e mrekullueshëm me plot krenari, derisa po shijonte plazhin në Tenerife këtë javë.

34 vjeçarja tërhoqi vëmendjen me bikini ngjyrë rozë, teksa nuk hezitoi të tregonte edhe aftësitë e saj fantastike për joga./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...