Millie ‘ndez’ rrjetin me selfie nga dhoma e gjumit - Bota Sot
Millie ‘ndez’ rrjetin me selfie nga dhoma e gjumit

Bota e Yjeve

Millie ‘ndez’ rrjetin me selfie nga dhoma e gjumit

Nga: Bota sot Më: 8 janar 2019 Në ora: 11:02
Millie Mackintosh

Burri i saj Hugo Taylor ka pranuar se ata kanë folur për të pasur një fëmijë.

Por mendja e Millie Mackintosh ende duket të jetë tek argëtimi, derisa ka publikuar një foto seksi nga pushimet në Maldive, përcjell Bota sot.

Ylli 29 vjeçar i Made In Chelsea ka ndezur rrjetin me foto seksi nga dhoma e gjumit, derisa realizon selfie në pasqyrë.

Ajo duket për mrekulli, me këmbët e gjata, barkun e sheshtë dhe gjoksin seksi./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...