Modelja thyen rregullat, nudo në internet - Bota Sot
Modelja thyen rregullat, nudo në internet

Bota e Yjeve

Modelja thyen rregullat, nudo në internet

Më: 11 janar 2019 Në ora: 09:40
Amber Rose

Modele dhe personazh televiziv, por edhe para së gjithash yll në rrjetet sociale, Amber Rose, me linja eksplozive dhe kokë të qethur zero, ka zënë vend në “showbiz”-in amerikan falë formave të saj trupore, “look”-ut të veçantë dhe provokimeve.

E fundit nga të cilat, është në këtë foto-galeri e publikuar në Instagram, ku shfaqet krejtësisht nudo, duke sfiduar rregullat strikte daljes lakuriq të vendosura nga rrjetet sociale.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...