Ledina Çelo sfidon të ftohtin, pozon e zhveshur në mes të dëborës - Bota Sot
Ledina Çelo sfidon të ftohtin, pozon e zhveshur në mes të dëborës

Bota e Yjeve

Ledina Çelo sfidon të ftohtin, pozon e zhveshur në mes të dëborës

Më: 11 janar 2019 Në ora: 11:13
Ledina Çelo

Këngëtarja Ledina Çelo prej vitesh është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Gjermani ku ka krijuar familjen e saj të adhurueshme më bashkëshortin Naim Kabashin dhe dy fëmijët.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktivë në rrjetin social Instagram ku poston çdo ditë foto të cilat nuk kalojnë pa marrë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Dhe ditën e sotmë ajo e ka nisur me foto sensuale.

Ajo ka pozuar në mes të dëborës e veshur vetëm më një robdëshamber teksa po shijon pushimet e saja dhe si gjithmonë këngëtarja mbetet një ndër femrat më tërheqëse të showbizit shqiptar.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...