Lori shkëlqen me fotot e fundit - Bota Sot
Lori shkëlqen me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Lori shkëlqen me fotot e fundit

Nga: Maksim Gjokaj Më: 11 janar 2019 Në ora: 15:43
Lori

Eshtë artistja më e kërkuar e estradës dhe natyrisht daljet e saja kudo nga klipet e bukura e deri te programet televizive komentohen dhe pëlqehen shumë.

Kjo është këngëtarja Lori e cila këtë herë na ka prezantuar me disa super fotografi ku ajo shkëlqen veshur me fustanet nga Fjolla Nila, Hair & Make Up si gjithmonë te Kaci dhe Sellma dhe fotot janë realizuar nga fotografi Nehat Behrami.BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...