Oriola Marashi rikthehet me një fotosesion mahnitës - Bota Sot
Oriola Marashi rikthehet me një fotosesion mahnitës

Bota e Yjeve

Oriola Marashi rikthehet me një fotosesion mahnitës

Më: 11 janar 2019 Në ora: 15:53
Oriola Marashi

Modelja e njohur, Oriola Marashi është një nga femrat më të komentuara.

Ajo njihet për bukurinë e saj natyrale dhe linja ‘bombastike’ të cilat çdo herë marrin vëmendjen.

Së fundi modelja ka realizuar një fotosesion mahnitëse ku në fokus ishte fytyra e saj.

As këtë herë ajo nuk kishte lënë anash ekspozimin e pikave të saj të forta.

Në një fustan elegant, Oriola dukej plot shkëlqim.

Ndryshe, Oriola përveç si modele shumë shpejt do ta shohim edhe si këngëtare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...