Candice është si femra e ëndrrave, ju mahnitë me në bikini - Bota Sot
Candice është si femra e ëndrrave, ju mahnitë me në bikini

Bota e Yjeve

Candice është si femra e ëndrrave, ju mahnitë me në bikini

Më: 12 janar 2019 Në ora: 00:16
Candice Swanepoe

Candice Swanepoe është parë e veshur me linjën e bikinive “Tropic Of C”.

Image
Image

Modelja 30 vjeçare ka pozuar për albumin e Victoria Secret dhe dukej e mahnitshme teksa tregonte linjat e saj të bukura trupore.

Këto bikini, të cilat kushtojnë 117 euro e bëjnë modelen të duket shumë në formë dhe seksi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...