U tha se ishin bashkë me pushime, balerina e njohur reagon për lidhjen me Albi Nakon - Bota Sot
U tha se ishin bashkë me pushime, balerina e njohur reagon për lidhjen me Albi Nakon

Bota e Yjeve

U tha se ishin bashkë me pushime, balerina e njohur reagon për lidhjen me Albi Nakon

Më: 12 janar 2019 Në ora: 08:55
Alba Hoxha

Prej muaj po përflitet për një lidhje të mundshme mes koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha. Por mesa duket asnjëri prej tyre nuk dëshiron që ta bëjë publike, pasi vazhdimisht e mohojnë atë edhe pse faktet flasin ndryshe.

Së fundmi Albi dhe Alba kanë postuar fotografi nga i njëjti vend, por jo së bashku, duke provokuar kështu por duke mos e pranuar se janë bashkë.

Menjëherë qarkulluan lajmet se ata po pushojnë bashkë si çift. Por Alba ka vendosur që të reagojë në profilin e saj në “Instagram” ku shkruan se vajzat beqare janë më të lumtura…

Por pak kohë më pas ajo e fshiu këtë postim në “Instastoy” dhe nuk dihet arsyeja e këtij veprimi. Mos vallë u pendua?

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...