Rita Ora thotë se është frikësuar nga përndjekësi që tentoi të hyjë në shtëpinë e saj - Bota Sot
Rita Ora thotë se është frikësuar nga përndjekësi që tentoi të hyjë në shtëpinë e saj

Bota e Yjeve

Rita Ora thotë se është frikësuar nga përndjekësi që tentoi të hyjë në shtëpinë e saj

Më: 12 janar 2019 Në ora: 13:49
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare Rita Ora mori vëmendjen e fansave gjatë ditës së premte, kur ndau disa imazhe tërheqëse me ndjekësit e saj në Instagram.

28-vjeçarja e veshur me një fustan lëkure të zezë, kishte vënë në pah gjoksin e saj atraktiv, ndërsa dukej në formë mjaft të mirë.

Ajo ka shkroi në mbishkrimin e fotografisë: “Nuk mund të presë deri në këtë fundjavë pasi kam punuar shumë këtë javë me të gjitha gjërat mahnitëse që unë kam përgatitur për të gjithë fansat e mi”.

Rita pranoi se ajo ka pasur disa probleme kohëve të fundit me një përndjekës, i cili ishte i bindur në mendjen e tij se ai ishte në marrëdhënie me Ritën.

Duke folur për Daily Star, këngëtarja shqiptare u shpreh: “Kam pasur një situatë jo të mirë me një përndjekës, i cili erdhi në shtëpinë time dhe la valixhen e tij jashtë derës sime”.

“Ai ishte i bindur se i kisha kërkuar ‘të vinte’ apo se ne ishim në një lidhje, por unë kurrë nuk kam folur me të përpara dhe ishte pak e frikshme si situatë”, ka thënë tutje Ora.

Ndërkohë, më pas Rita ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory disa imazhe, ku shfaqej mjaft e relaksuar në aeroplanin e saj privat.

Rita thuhet se është në një marrëdhënie të re me aktorin Andrew Garfield, 35 vjeç.

Një burim i tha kohëve fundit gazetës The Sun, se “Rita është në një romancë me Andrew, prej më shumë se një muaji”.

“Ende është shumë herët, por ata pëlqejnë njëri-tjetrin dhe po shohin se çfarë ndodh. Oraret e tyre i bëjnë gjërat të vështira, por ata kanë një lidhje të vërtetë”, ka thënë më tej ky burim.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...