Veshjet më të bukura të Rita Orës në tepihun e kuq - Bota Sot
Veshjet më të bukura të Rita Orës në tepihun e kuq

Bota e Yjeve

Veshjet më të bukura të Rita Orës në tepihun e kuq

Më: 12 janar 2019 Në ora: 21:08
Rita Ora, në çdo paraqitje të sajën në tepihun e kuq shkëlqen

Këngëtarja nga Prishtina, Rita Ora, në çdo paraqitje të sajën në tepihun e kuq shkëlqen.

Ajo gjithashtu komentohet nga të tjerët si njëra nga yjet më veshjet më të bukura.

Ndërsa fansat e saj e konsiderojnë dhe e quajnë “Ikona e Modës”.

Kështu “US Magazine” ka përzgjedhur 10 veshjet e saj më të bukura në tepihun e kuq.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...