Tifozja e Milanit çmend internetin! - Bota Sot
Tifozja e Milanit çmend internetin!

Bota e Yjeve

Tifozja e Milanit çmend internetin!

Më: 12 janar 2019 Në ora: 22:43
Fabiana Britto ka pozuar së fundmi për kalendarin “For Men”

Njihet si tifozë e zjarrtë e Milanit, është modele braziliane dhe ka gjithmonë diçka plus për t’u ofruar revistave të modës,

Fabiana Britto ka pozuar së fundmi për kalendarin “For Men”, duke shpalosur talentin me format e saj shpërthyese.

Tifozët kuqezi duhet të ndihen me fat që në “organikën” e tyre bën pjesë Fabiana “bombastike”.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...