Nuk flasin prej vitesh, Fjolla Morina bën deklaratën e fortë ndaj Tunës - Bota Sot
Nuk flasin prej vitesh, Fjolla Morina bën deklaratën e fortë ndaj Tunës

Bota e Yjeve

Nuk flasin prej vitesh, Fjolla Morina bën deklaratën e fortë ndaj Tunës

Më: 13 janar 2019 Në ora: 08:56
Fjolla Morina

Fjolla Morina dhe Tuna nuk kanë një marrëdhënie aspak të mirë me njëra-tjetrën dhe gjithçka nisi në vitin 2014 ku Tuna me këngën "MMV" i bëri diss estradës.

Fjolla iu kundërpërgjigj duke publikuar këngën "Queen" e duke e bërë të qartë që i drejtohej Tunës.

Pas 5 vitesh këngëtaret ende i kanë raportet e acaruara dhe e ftuar në "Thumb", Fjolla ka bërë deklaratën e fortë duke u shprehur se nuk do flasë kurrë me Tunën.

"Unë me Tunën kurrë s'kam pasur raporte dhe as do kem ndonjëherë. Njerëzit që kanë probleme me të gjithë, unë nuk i vlerësoj", u shpreh Fjolla.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...