Bikinit duken shumë të vogla për format e saj - Bota Sot
Bikinit duken shumë të vogla për format e saj

Bota e Yjeve

Bikinit duken shumë të vogla për format e saj

Nga: Bota sot Më: 14 janar 2019 Në ora: 07:17
Courtney Stodden

Ajo njihet për pozat e saj seksi dhe tejet të rrezikshme.

Edhe në vikend, Courtney Stodden ka provokuar keq fansat e saj, duke u shfaqur në rrjetet sociale, përcjell Bota sot.

Ylli 24-vjeçar ka publikuar një imazh të ri në Instagram, ku shihet duke pozuar me bikini, të cilat ia kanë nxjerr në pah format shpërthyese trupore.

Bikinit e tejdukshme duken shumë të vogla për format e saj./BS

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...