Belen Rodriguez, e papërmbajtshme mbi dunë! - Bota Sot
Belen Rodriguez, e papërmbajtshme mbi dunë!

Bota e Yjeve

Belen Rodriguez, e papërmbajtshme mbi dunë!

Më: 14 janar 2019 Në ora: 07:48
Belen Rodriguez

Një dunë që duket se është krijuar veçanërisht për të, një kornizë nga poshtë që kap këndet më të mira, një bikini seksi që nuk i lënë ndjekësit indiferentë. Me pak fjalë, Belen Rodriguez është një eksperte e vërtetë e postimeve sociale dhe fotove, ku poston një video dhe disa imazhe në dy pjesë nga deti që ju lënë pa frymë. Fluturon në erë duke lëvizur një fundshpinë të harkuar dhe të përsosur që nuk mund të mos marrë shumë ‘like’.

Pushimet e Amerikës së Jugut të argjentinases seksi, ishin shumë të ndjekura: duke filluar nga shoqëria e modeleve që e shoqëronin atë, duke kaluar nëpër flirtimin e pretenduar me futbollistin Ezequiel Lavezzi.

Para se të kthehej në Milano, Rodriguez filloi goditjen përfundimtare që “i mbyt” ndjekësit. Një video që të lë pa frymë në një bikini, ndërsa qëndron në një dunë, vëzhgon horizontin duke lëvizur në mënyrë sensuale midis kapjes së flokëve për t’u fiksuar. Disa lëvizje njëra pas tjetrës se vetëm një “bombë” seksi si Belen shndërrohet në një klip dërrmues.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...